, ,

[:ua]Атестаційний екзамен на здобуття ступеня бакалавра[:en]Certification exam for a bachelor’s degree[:]

Шановні студенти та викладачі!

Склад екзаменаційної комісії
Голова;
Чукут Світлана Анатоліївна, д. держ. упр., професор, професор кафедри теорії та практики управління
Члени:
Іваницька Ольга Михайлівна, д. держ. упр., професор, в. о. зав. кафедри теорії та практики управління
Мельниченко Анатолій Анатолійович, к. філос. н., доцент, доцент кафедри теорії та практики управління
Цимбаленко Яна Юріївна, к. держ. упр., доцент, доцент кафедри теорії та практики управління
Карпунець Анастасія Станіславівна, к. держ. упр., викладач кафедри теорії та практики управління
[:en]

Dear students and teachers!

On June 15 at 12.00 there will be an online meeting of the examination commission № 23-3 on taking the attestation exam for a bachelor’s degree in the educational-professional program “Administrative Management” and “Electronic Government” specialty 281 “Public Administration and Government”.