Тижневе святкування 8-го Дня народження Факультету соціології і права

Шановні студенти, викладачі та співробітники факультету соціології і права!

Запрошуємо Вас на святкування 8-го Дня народження Факультету соціології і права, яке відбудеться 22 квітня 2016 року о 16:00 в центрі консолідації студентів “Інтонація” за адресою вул. Борщагівська, 144 а.

У квітні цього року нашому факультету вже 8 років! Свято буде відчутним для всіх: організатори підготували цілий тиждень відпочинку, розваг, і, сподіваємося, приємних вражень.

ПЛАН ЗАХОДІВ:

ПОНЕДІЛОК (18.04.16) – Гра “Мафія” – участь у грі можуть взяти як викладачі, так і студенти. Ведучий гри – викладач,  Пряміцин В’ячеслав Юрійович.
ВІВТОРОК (19.04.16) – Футбол “Матч століття” – перший курс разом із викладацьким складом факультету спробує в черговий раз протистояти старшому курсу.
СЕРЕДА (20.04.16) – Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених “ДНІ НАУКИ ФСП”. Нагадуємо, що тези необхідно надіслати  до 15.04.16.
ЧЕТВЕР (21.04.16) – Зранку Ви зможете взяти участь у Круглому столі з відомими юристами. Після обіду на Вас чекає брейн-ринг, а вже ввечері відбудеться пейнтбол – поєдинок між викладачами та студентами.
П’ЯТНИЦЯ (22.04.16) – КОНЦЕРТ РОКУ в клубі “Інтонація”. Активісти вже готують для вас приголомшливе шоу. Не варто забувати й про традиції на ФСП – “ШАРА”.
СУБОТА І НЕДІЛЯ (23-24.04.16) – чергова дуже крута поїздка в СОТ “ПОЛІТЕХНІК”.

Тож давайте святкувати День народження ФСП разом!

Детальну інформацію про час проведення заходів очікуйте найближчим часом.