Досягнення кафедри

Згідно з Аналізом рейтингів науково-педагогічних працівників у 2014/2015 навчальному році” кафедра теорії та практики управління зайняла:

  • 1 місце за розподілом кафедр за середнім загальним рейтингом НПП (із 130 кафедр);
  • 2 місце за розподілом кафедр за середнім рейтингом НПП з навчально-методичної роботи (із 130 кафедр);
  • 24 місце за розподілом кафедр за середнім рейтингом НПП з науково-інноваційної роботи  (із 130 кафедр);
  • 28 місце за розподілом кафедр за середнім рейтингом НПП з організаційно-виховної роботи (із 130 кафедр).

Згідно з Аналізом рейтингів науково-педагогічних працівників у 2015/2016 навчальному році” кафедра теорії та практики управління зайняла:

  • 2 місце за розподілом кафедр за середнім загальним рейтингом НПП (із 130 кафедр);
  • 2 місце за розподілом кафедр за середнім рейтингом НПП з навчально-методичної роботи (із 130 кафедр);
  • 28 місце за розподілом кафедр за середнім рейтингом НПП з науково-інноваційної роботи  (із 130 кафедр);
  • 38 місце за рейтингом завідувачів кафедр (із 130 кафедр).

Згідно з Аналізом рейтингів науково-педагогічних працівників у 2016/2017 навчальному році” кафедра теорії та практики управління зайняла:

  • 8 місце згідно з максимальним рейтингом (із 132 кафедр)

НАШІ ПЕРЕМОЖЦІ

Куц Аріна Романівна – диплом за І місце у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт зі спеціальності “Публічне управління та адміністрування”! (2018 рік)

Прилипенко Каріна Вікторівна – диплом за І місце у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт зі спеціальності “Публічне управління та адміністрування”! (2018 рік)

Пащак Марія Зіновіївна – диплом за ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт зі спеціальності “Публічне управління та адміністрування”! (2018 рік)

Плотнікова Олена Володимирівна – диплом за ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт зі спеціальності “Публічне управління та адміністрування”! (2018 рік)

Куц Аріна Романівна – диплом за І місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності “Публічне управління та адміністрування”! (2018 рік)

Гришко Альона Сергіївна – диплом за ІІ місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни “Стратегічне управління”! (2017 рік)

Мельник Богдана Богданівна – диплом за ІІІ місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни “Стратегічне управління”! (2016 рік)