Досягнення кафедри

НАШІ ПЕРЕМОЖЦІ

Ціпцюра Тетяна Миколаївна – диплом за І місце у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт зі спеціальності “Публічне управління та адміністрування”! (2019 рік)

Круц Анна Олександрівна – диплом за ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт зі спеціальності “Публічне управління та адміністрування”! (2019 рік)
Фещенко Каріна Сергіївна – диплом за ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт зі спеціальності “Публічне управління та адміністрування”! (2019 рік)

Куц Аріна Романівна – диплом за І місце у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт зі спеціальності “Публічне управління та адміністрування”! (2018 рік)

Прилипенко Каріна Вікторівна диплом за І місце у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт зі спеціальності “Публічне управління та адміністрування”! (2018 рік)

Пащак Марія Зіновіївна диплом за ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт зі спеціальності “Публічне управління та адміністрування”! (2018 рік)

Плотнікова Олена Володимирівна диплом за ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт зі спеціальності “Публічне управління та адміністрування”! (2018 рік)

Куц Аріна Романівна – диплом за І місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності “Публічне управління та адміністрування”! (2018 рік)

Гришко Альона Сергіївна – диплом за ІІ місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни “Стратегічне управління”! (2017 рік)

Мельник Богдана Богданівна – диплом за ІІІ місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни “Стратегічне управління”! (2016 рік)