Blog

Виїзні заняття в межах Kyiv Smart City Forum 2019

1 жовтня 2019 року відбулися виїзні заняття з навчальних дисциплін “Архітектура електронного урядування та розумні міста” (3 курс, бакалаврат), “Електронне урядування та електронна демократія” (5 курс, магістратура), “Сучасні інструменти розвитку електронної демократії” (3 курс, бакалаврат), “Комунікативні кампанії” (4 курс, бакалаврат) студентів Освітньо-професійних програм “Електронне урядування” (бакалаврського і магістерського рівнів). Заняття проходили в межах Kyiv Smart City Forum 2019.

Студенти разом із професором кафедри теорії та практики управління, Чукут Світланою Анатоліївною, ознайомилися з виставкою різноманітних технологічних рішень для запровадження тих чи інших інструментів розумного міста. Акцентувалася увага на подальших перспективах та ймовірних загрозах при впровадженні електронного урядування на місцевому рівні, зокрема найбільш вразливими є захист приватності.
Студенти мали можливість відвідати лекторії за участі практиків з розвитку розумних міст, а також були присутні на презентації досвіду розвитку розумних міст Києва, Харкова, Дрогобича, Тернополя та ін. В межах форуму відбулося нагородження переможців серед Громадських бюджетів участі міста Києва. Наша студентка Руслана Волочай була серед них.