Blog

, ,

Фото- та відеоматеріали з Олімпіади ПУА-2018

Шановні колеги!

28-30 березня вперше в Україні відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності “Публічне управління та адміністрування” на базі Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститу імені Ігоря Сікорського”, який є базовим відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06 грудня 2017 р. № 1572 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади».

Високий рівень сформованості професійних знань та здатність до креативного розв’язання ситуаційних завдань прагнули довести 49 учасників із 23-х ВНЗ України.

До складу журі Олімпіади увійшли:

  • Драгомирецька Н.М., д. держ. упр., проф., професор кафедри гуманітарних та соціально-політичних наук Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (голова журі);
  • Чукут С.А.,  д. держ. упр., проф., в.о. зав. кафедри теорії та практики управління КПІ ім. Ігоря Сікорського (заступник голови журі); 
  • Войтович Р.В., д. держ. упр., проф., ректор Інституту підготовки кадрів Державної служби занятості України;
  • Іваницька О.М., д. держ. упр., проф., професор кафедри теорії та практики управління КПІ ім. Ігоря Сікорського;
  • Малиш Н.А., д. держ. упр., професор кафедри економічної теорії та конкурентної політики Київського національного торговельно-економічного університету;
  • Канавець М.В., кандидат наук з державного управління, Директор Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу;
  • Пашов Р.І., кандидат філософських наук, викладач кафедри теорії та практики управління КПІ ім. Ігоря Сікорського;
  • Божок О.І., викладач кафедри теорії та практики управління КПІ ім. Ігоря Сікорського (секретар журі).

Згідно з рішенням журі, переможцями першої в Україні Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності «Публічне управління та адміністрування» стали:

І місце

Куц Аріна Романівна (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»)

ІІ місце

Будаква Валерія Олександрівна (Полтавська державна аграрна академія)
Климович Ірина Ярославівна (Львівський національний університет імені Івана Франка)

ІІІ місце

Бойко Людмила Володимирівна (Київський національний торговельно-економічний університет)
Гурин Анатолій Миколайович (Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України)

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування»!

Переглянути відео з відкриття Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Публічне управління та адміністрування”

Переглянути відео з закриття Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Публічне управління та адміністрування”

Фото з відкриття Олімпіади

Фото з конкурсних завдань

Фото з закриття Олімпіади

Фото з закриття Олімпіади з’являться на сайті найближчим часом!

Оргкомітет дякує всім учасникам та гостях за участь та співпрацю в Олімпіаді! Особлива подяка членам журі за високий рівень професіоналізму! 

Сподіваємося на зустріч наступного року!