, ,

Інтернет речей: проблеми правового регулювання та впровадження

24 жовтня 2017 року у Верховній Раді України відбулася перша науково-практична конференція “Інтернет речей: проблеми правового регулювання та впровадження”, організована Комітетом з питань інформатизації та зв’язку, Науково-дослідним інститутом інформатики і права  Національної академії правових наук України, факультетом соціології і права Національного технічного університету “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”.

У заході взяли участь народні депутати, представники провідних наукових закладів, фахівці та експерти, серед яких і викладачі кафедри теорії та практики управління, зокрема в.о. завідувача кафедри теорії та практики управління Чукут С.А. та викладач Мельник Б.Б., а також наші студенти другого та п’ятого курсу спеціальності “Публічне управління та адміністрування”.

Чукут Світлана Анатоліївна виступила із доповіддю на тему: “Від Інтернет речей до Smart City: проблеми та перспективи”.

Повна програма першої науково-практичної конференції “Інтернет речей: проблеми правового регулювання та впровадження”