,

Круглий стіл «Державна служба в системі забезпечення національної безпеки України»

14 березня 2019 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся круглий стіл «Державна служба в системі забезпечення національної безпеки України».

Відбувся круглий стіл «Державна служба в системі забезпечення національної безпеки України»

В круглому столі взяла участь в.о. завідувача кафедри теорії та практики управління КПІ імені Ігоря Сікорського, професор, доктор наук з державного управління, Чукут С.А. Учасники круглого столу розглянули питання національної безпеки в контексті реформування державної служби України та обговорили стратегічні напрямки підготовки державних службовців у сучасних умовах.