, ,

Круглий стіл “Підготовка наукової статті: структура, оформлення, застосування наукометричних баз”

Кафедра господарського та адміністративного права КПІ ім. Ігоря Сікорського в рамках Міжнародної юридичної конференції запрошує студентів, аспірантів, викладачів та всіх бажаючих на круглий стіл “Підготовка наукової статті: структура, оформлення, застосування наукометричних баз”, яке відбудеться 19 травня 2017 року о 10.00 в 19-му корпусі КПІ в аудиторії 327.

Модератор круглого столу – Кравчук О.О., зав.кафедри господарського та адміністративного права, доктор юридичних наук. У рамках Круглого столу заплановано виступ Кравчука О.О із презентацією на 30-40 хвилин щодо підходів до підготовки наукової статті.