[:ua]Науково-практичний семінар «Чернігів стародавній та сучасний»[:en]Scientific and Practical Seminar “Ancient and Modern Chernihiv”[:]

30 вересня 2017 року студенти та викладачі факультету соціології і права, cеред яких й представники кафедри теорії та практики управління, відвідали місто Чернігів у рамках науково-практичного семінару «Чернігів стародавній та сучасний».

Колектив факультету соціології і права ознайомився з історичними та архітектурними пам’ятками Чернігова, зокрема, побачив Болдіну гору, Курган Чорна Могила, Курган славетного Чернігівського богатиря, будівлю Чернігівської полкової канцелярії, Чернігівський колегіум XVII ст. та побував у підземному архітектурному комплексі XI-XIX ст. – Антонієві печери, Троїцькому соборі, Спасо-Преобреженському соборі, Єлецько-Успенському монастирі, у Соборі Святих Бориса і Гліба – храмі княжої доби.

Також колектив факультету соціології і права відвідав меморіальний комплекс «Пам’яті героїв Крут», який був відкритий у 2006 році на залізничній станції “Крути” (с. Пам’ятне біля Крут) у вигляді старовинних залізничних вагонах.

Загалом, ця пізнавальна поїздка нікого не залишила байдужим.

Тож дякуємо адміністрації та профбюро ФСП за організацію заходу та прекрасно проведений час!

[:en]

On September 30, 2017, students and teachers of the Faculty of Sociology and Law, among whom the representatives of the Department of Theory and Practice Management , visited the city of Chernihiv within the framework of a scientific and practical seminar “Ancient and Modern Chernihiv”.

Загалом, ця пізнавальна поїздка нікого не залишила байдужим.