[:ua]Оновлений «Путівник по законодавству України»[:]

[:ua]Під час навчання та досліджень дуже часто потрібно посилатися на законодавство. Логічно, що для цього потрібно знайти потрібні закони та статті в них, які регламентують ті чи інші питання.

Всі (або майже всі) знають про портал «Законодавство України», на якому можна знайти багато інформації.

16 жовтня 2020 року була презентована оновлена версія «Путівника по законодавству України», підготовленого Інститутом законодавства Верховної Ради України. Як зазначив Перший заступник Голови Верховної Ради України, «це видання є «дорожньою картою» по національному законодавству». У свою чергу, в.о. директор Інститута законодавства підкреслив, що цей Путівник є «виданням стратегічного спрямування та містить панорамний, узагальнений погляд на законотворення».

Використовуйте![:]