, ,

Шановні учасники олімпіади!

У зв’язку з ухваленням рішення Кабінетом Міністрів України щодо запровадження карантину для усіх типів закладів освіти та відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України відмовитися від проведення масових заходів освітнього, наукового, соціального характеру, зокрема проведення олімпіад, КПІ ім. Ігоря Сікорського інформує про перенесення термінів проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» з 9-10 квітня на 11-13 травня 2020 року.

Місце проведення: м. Київ, пр-т Перемоги 37, корпус 7.

Реєстрація учасників продовжено до 17 квітня 2020 року.

Переглянути лист про перенесення[:en]

Dear participants of the Olympiad!

In connection with the introduction of quarantine of the Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute informs about the postponement of the terms of the II stage of the All-Ukrainian Student Olympiad in the specialty “Public Administration” from April 9-10 to May 11-13, 2020.

Registration of participants is extended until April 17, 2020.