,

Проект наших студентів «Безкоштовне обстеження дітей»

Наші студенти 6 курсу спеціальності 074 Публічне управління та адміністрування – Власенко Дарина та Магеррамова Анастасія є авторами проекту «Безкоштовне обстеження дітей», метою якого є придбання сучасної високоточної Ультразвукової системи, що дозволить швидко діагностувати серцево-судинні захворювання у дітей. Апарат передбачає можливість проведення обстеження безпосередньо біля ліжка пацієнта, у реанімації чи навіть поза межами лікарні.
    Ідеєю проекту №155 Громадського Бюджету м. Києва «Безкоштовне обстеження дітей» є можливість придбання портативного УЗ-апарату для кардіологічних консультацій пацієнтів Науково-практичного медичного Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Даний апарат дасть змогу лікарям виконувати свою роботу більш ефективно.
      На разі дівчатам необхідна Ваша підтримка у вигляді голосів. Проголосувати за проект можна за наступним посиланням: https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/155
      Детальніша інформація у Facebook

Щиро вдячні всім за підтримку!