, , ,

Спільний правопросвітницький захід Головного територіального управління юстиції та КПІ імені Ігоря Сікорського

Шановні студенти!

Запрошуємо Вас на спільний правопросвітницький захід Головного територіального управління юстиції у м. Києві та Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського, приурочений до Міжнародного дня студентів, який відбудеться 17 листопада 2017 року  о 11:00 у залі Вченої ради КПІ імені Ігоря Сікорського (1-й корпус).

В заході візьмуть участь:

1. Заступник Міністра юстиції України – Петухов Сергій Ігорович.
  2. Начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві – Куценко Станіслав Ігорович презентує проект «Онлайн будинку юстиції».
  3. Радник Міністра юстиції України – Юлія Сергеева презентує студентам правопросвітницький проект «Я маю право!», спрямований на усвідомлення молоддю своїх прав та обов’язків, залучення її до активної участі у формуванні та реалізації державної правової політики.

Запрошуємо всіх бажаючих!