Фотогалерея OLD

Випуск магістрів спеціальності “Публічне управління та адміністрування” – 2017

Переглянути фото

Науково-практичний семінар «Чернігів стародавній та сучасний»

30 вересня 2017 року студенти та викладачі факультету соціології і права, cеред яких й представники кафедри теорії та практики управління, відвідали місто Чернігів у рамках науково-практичного семінару «Чернігів стародавній та сучасний».

 Переглянути фото

День Вишиванки на кафедрі теорії та практики управління

 

8 травня 2017 року у всьому світі святкують День Вишиванки, який покликаний зберегти споконвічні народні традиції етнічного вишитого українського одягу. Колектив кафедри теорії та практики управління, одягнувши вишиванки, також приєднується до цієї традиції.

Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Стратегічне управління»

З 26 по 28 квітня 2017 року на базі кафедри теорії та практики управління факультету соціології і права Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління».

Фотогалерея олімпіади

Переглянути відео церемонії відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління» в КПІ імені Ігоря Сікорського (26-28 квітня 2017 року)

Відвідування колективом кафедри теорії та практики управління театру

24 квітня 2017 року колектив кафедри теорії та практики управління факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідав Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки та переглянули комедійний спектакль “Пані міністерша”.

Випуск – 2017

14 лютого 2017 року у Залі Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулося урочиcте вручення дипломів магістрам спеціальності “Адміністративний менеджмент”.

Подорож студентів та викладачів до Батурина

8 жовтня 2016 року наш дружній колектив відправився в цікаву подорож до міста Батурин. Більшість з тих, хто працював влітку у відбірковій комісії, а саме студенти та викладачі, провели з користю час разом та пізнали багато нового.

Похід у театр

11 квітня 2016 року викладачі та співробітники кафедри теорії та практики управління за підтримки профспілкового комітету факультету відвідали Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки, в якому переглянули комедію «Семейный ужин».

Як сказала одна з героїнь вистави: «Это игра под названием «Дружная семья». В нее обычно играют после ужина. Все как бы родственники одних, и в то же время заводят романы с другими. И нужно угадать, кто чей родственник, а кто – любовник. И чем больше у тебя любовников, тем больше у тебя очков».

Випуск – 2016

19 лютого 2016 року відбулося урочиcте вручення дипломів магістрам адміністративного менеджменту. Випускники востаннє зібралися у Залі Вченої ради НТУУ “КПІ”, аби отримати довгоочікуваний диплом, почути привітання від керівництва університету та подякувати науково-педагогічним працівникам за творчу співпрацю.

 

Всесвітній соціологічний конгрес

Аспірантка кафедри теорії та практики управління Вікторія Жовновата відвідала 27-й Всесвітній соціологічний конгрес у Японії, що об’єднує провідних соціологів світу і має високий авторитет серед фахівців. Вікторія перейняла досвід у світових соціологів, що дасть більше можливостей для вивчення предмету та розвитку факультету.

 

Комунікативна кампанії «Здай кров – врятуй життя!»

Комунікативну кампанію “Здай кров – врятуй життя” проводили студенти студентів групи АМ-32. До проведення заходу були залучені викладачі кафедри теорії та практики управління, господарського та адміністративного права, представники деканату та студенти різних факультетів НТУУ “КПІ”, включаючи іноземців.

 

Відкрита лекція з «Електронного урядування в адміністративній діяльності»

4 листопада 2014 року для студентів 5 курсу спеціальності «Адміністративний менеджмент» спеціалізації «Електронне урядування в адміністративній діяльності» відбулася лекція Загаєцької Олени Анатоліївни, кандидата технічних наук (Управління розвитку інформаційного суспільства та інформаційної безпеки Секретаріату Кабінету Міністрів України) на тему: «Електронне урядування в Україні». Увага була акцентована на найбільш актуальних проблемах впровадження електронного урядування в Україні, його нормативно-правового та інституційного забезпечення.

 

Магістри НМК «ІПО»

 

Відпочинок колективу кафедри у Державному дендрологічному парку «Олександрія»

Колектив кафедри теорії та практики управління відпочивав у Державному дендрологічному парку “Олександрія”, що у місті Біла Церква.

Спортивні досягнення

Команда викладачів ФСП здобула перемогу над командою викладачів ФІОТ у матчі з футболу у рамках Кубку ректора з рахунком 8:3! Цілих 6 забитих голів з 8 за факультет належать викладачам кафедри теорії та практики уравління: Нерсесян Геннадій Арзуйович  – 4 голи; Мельниченко Анатолій Анатолійович  – 1 гол; Дергачов Євген Вікторович  – 1 гол.