[:ua]Вітаємо Чукут Світлану Анатоліївну з Почесною відзнакою![:en]Congratulations to Svitlana Chukut with Honorary Award![:]

25 лютого 2019 року на засіданні Вченої Ради факультету соціології і права було нагороджено професора кафедри теорії та практики управління Чукут Світлану Анатоліївну

Почесною відзнакою Вченої Ради КПІ імені Ігоря Сікорського!

Вітаємо Світлану Анатоліївну з почесною нагородою, бажаємо подальших успіхів і натхнення у науковій та викладацькій діяльності!

[:en]

February 25, 2019, the Academic Council of the Faculty of Sociology and Law was awarded the professors of the Department of Theory and Practice Management Svitlana Chukut with Honorary Award!

Congratulations to Svitlana Chukut with an honorary award! We wish further success and inspiration in scientific and teaching activity!