, ,

[:ua]Вітаємо переможців та номінантів Олімпіади![:en]Congratulations to the Winners and Nominees of the Olympiad![:]

З радістю публікуємо поіменний список призерів та номінантів ІІ етапу Всеукраїнської студентської Олімпіади зі спеціальності “Публічне управління та адміністрування”!

Призові місця

І місце

Куц Аріна Романівна, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (м. Київ)

ІІ місце
  1. Будаква Валерія Олександрівна, Полтавська державна аграрна академія (м. Полтава)
  2. Климович Ірина Ярославівна, Львівський національний університет імені Івана Франка (м. Львів)
ІІІ місце
  1. Бойко Людмила Володимирівна, Київський національний торговельно-економічний університет (м. Київ)
  2. Гурин Анатолій Миколайович, Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України (м. Київ)

Номінації

За знання теорії та практики публічного адміністрування:

Галяберда Андрій Михайлович, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя (м. Тернопіль)

Голоцукова Таміла Геннадіївна, Таврійський національний університет імені В.І.Вернадського (м. Київ)

Гринчишин Сергій Сергійович, Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України (м. Київ)

Кубай Тетяна Володимирівна, Донецький державний університет управління (м. Маріуполь)

Харченко Олена Володимирівна, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (м. Київ)

За інноваційні підходи до впровадження електронного урядування:
  1. Пащак Марія Зіновіївна, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (м. Київ)
За знання теорії та практики e-урядування:
  1. Садовський Денис Андрійович, Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського (м. Київ)
  2. Шикула Наталія Вячеславівна, Харківський національний економічний університет ім. Семена Кузнеця (м. Харків)
За конструктивність підходу до вирішення проблеми корупції:
  1. Білик Сергій Геннадійович, Сумський державний університет (м. Суми)
  2. Горбань Анастасія Вероніка Олександрівна, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (м. Київ)
За творчий підхід до вирішення проблеми залучення інвестицій:
  1. Антонюк Дмитро Ігорович, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (м. Чернівці)
  2. Дємідова Анна Андріївна, ДВНЗ «Криворізький національний університет» (м. Кривий Ріг)
  3. Федоренко Євген Миколайович, Білоцерківський національний аграрний університет (м. Біла Церква)
За інноваційність:
  1. Береза Софія Євгенівна, Львівський національний університет імені Івана Франка (м. Львів)
За високий рівень теоретичної підготовки:
  1. Палажченко Каріна Сергіївна, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (м. Київ)
За знання теорії публічних фінансів:
  1. Решітко Назар Іванович, Чернігівський національний технологічний університет (м. Чернігів)
За оригінальність мислення:
  1. Кугай Неля Андріївна, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (м. Київ)

Вітаємо переможців та номінантів Олімпіади!

[:en]
We are glad to publish the list of winners and nominees of the 2nd stage of the All-Ukrainian Student Olympiad of Public Administration!

Prize places

І place

KUTS ARINA (National Technical University of Ukraine “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute”)

ІІ place

BUDAKVA VALERIIA  (Poltava State Agrarian Academy)
KLYMOVYCH IRYNA (Ivan Franko National University of Lviv)

ІІІ place

BOIKO LIUDMYLA  (Kyiv National University of Trade and Economics)
HURYN ANATOLII  (Ukrainian State Employment Service Training Institute)

Nominations

For the Knowledge of the Theory and Practice of Public Administration:

HALIABERDA  ANDRII, Ternopil Ivan Puluj National Technical University

HOLOTSUKOVA TAMILA, Taurida National V.I. Vernadsky University

HRYNCHYSHYN SERHII, Ukrainian State Employment Service Training Institute

KUBAI TETIANA, Donetsk State University of Management

KHARCHENKO OLENA, Vadym Hetman Kyiv National Economic University

For Innovative Approaches to Implementation:

PASHCHAK MARIIA, National Technical University of Ukraine “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute”

For  the Knowledge of the Theory and Practice of  E-governance

SADOVSKYI DENYS, Taurida National V.I. Vernadsky University

SHYKULA NATALIIA, Simon Kuznets Kharkiv National University of Economics

For Constructive Approach to the Problem of Corruption:

BILYK SERHII, Sumy State University

HORBAN ANASTASIIA VERONIKA, Vadym Hetman Kyiv National Economic University

For a Creative Approach to Solving the Problem of Attracting Investment:

ANTONIUK  DMYTRO, Yurii Fedkovych Chernivtsi National University

DIEMIDOVA ANNA, Krivoy Rog National University

FEDORENKO YEVHEN, Bila Tserkva National Agrarian University

For Innovation:

BEREZA  SOFIIA, Ivan Franko National University of Lviv

For a High Level of Theoretical Training:

PALAZHCHENKO KARINANational Technical University of Ukraine “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute”

For the Knowledge of the Theory of Public Finance:

RESHITKO NAZAR, Chernihiv National Technological University

For the Originality of Thinking:

KUHAI NELIA, Vadym Hetman Kyiv National Economic University

Congratulations to the winners and nominees of the Olympiad!