[:ua]З Новим роком та Різдвом Христовим![:en]Merry Christmas and Happy New Year![:]

Шановні студенти, викладачі та колеги!

Керівництво кафедри теорії та практики управління щиро вітає усіх студентів, викладачів і колег із Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!
Сердечно бажає Вам та Вашим родинам міцного здоров’я та благополуччя, щастя, любові й тепла, творчої наснаги у нашій благородній справі на ниві освіти й науки! Нових горизонтів щастя і просторів натхнення в майбутньому році!
Нехай наступний рік буде щедрим на успіхи, злети, перемоги та великі сили. Нових звершень і небувалих висот на благо та процвітання нашої України!

[:en]

Dear students, teachers and colleagues!

The Department of Theory and Practice Management sincerely congratulates all students, faculty and colleagues with the New 2020 Year and Merry Christmas!

We heartily wish you and your families good health and well-being, happiness, love and warmth, creative inspiration in our noble cause of education and science! New horizons of happiness and spaces of inspiration next year!