[:ua]З Новим роком та Різдвом Христовим![:en]Merry Christmas and Happy New Year![:]

Шановні колеги та студенти!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Нового 2019 року та Різдва Христового!
Від щирого серця бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я та благополуччя, щастя, любові й тепла, творчої наснаги у нашій благородній справі на ниві освіти й науки! Нових успіхів та досягнень, нових ідей та бажань, нових можливостей та прагнень, нових горизонтів щастя і просторів натхнення в майбутньому році.
Нехай наступний рік буде щедрим на успіхи, злети, перемоги та великі сили. Нових звершень і небувалих висот на благо та процвітання рідної України!
З повагою, декан ФСП
Мельниченко А.А.

[:en]

Dear colleagues and students!

Congratulations Happy New Year 2019 and Merry Christmas!
I sincerely wish you and your families of good health and well-being, happiness, love and warmth, creative inspiration in our noble cause in the field of education and science! New successes and achievements, new ideas and desires, new opportunities and aspirations, new horizons of happiness and spaces of inspiration next year.
May the next year be generous in successes, takeoffs, victories and big forces. New achievements and unprecedented heights for the good and prosperity of native Ukraine!
Sincerely, Dean of the FSP
Melnychenko Anatolii