Blog

,

Засідання Науково-методичної комісії сектору вищої освіти МОН 14 грудня 2016 року

14 грудня 2016 року відбулося засідання Науково-методичної комісії № 6 сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України відповідно до графіку засідань на базі Державної установи Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення ВНЗ «Агроосвіта» за адресою: м. Київ, вул. Смілянська, 11.

На засіданні було розглянуто питання про результати роботи Науково-методичної комісій №6 у 2016 році та завдання сектору вищої освіти Науково-методичної ради та Науково-методичних комісій, про які доповідав О.І. Шаров.

Востряков О.В., куратор Науково-методичної комісій №6 від сектору вищої освіти Науково-методичної ради, доповідав про змістовий аналіз проектів стандартів вищої освіти відповідних підкомісій.

На засіданні Чукут Світлана Анатоліївна, виконуюча обов’язки завідувача кафедри теорії та практики управління НТУУ «КПІ», голова підкомісії 074 «Публічне управління та адміністрування» НМК МОН, прозвітувалася про роботу  підкомісії  074 «Публічне управління та адміністрування» Науково-методичної комісії Міністерства освіти і науки України щодо стану розробки стандартів вишої освіти рівня підготовки бакалавр та магістр.