З 26 по 28 квітня 2017 року на базі кафедри теорії та практики управління факультету соціології і права Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління».

Високий рівень сформованості професійних знань та здатність до креативного розв’язання ситуаційних завдань прагнули довести 45 учасників із 26-ти ВНЗ України.

До складу журі Олімпіади увійшли: Шершньова З.Є., к.е.н., проф., заст. зав. кафедри менеджменту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (голова журі); Іваницька О.М., к.е.н., д. держ. упр., проф., професор  кафедри  теорії та практики управління КПІ ім. Ігоря Сікорського (заступник голови журі); Войтко С.В., д.е.н., проф., зав. кафедри міжнародної економіки КПІ ім. Ігоря Сікорського (член журі); Довгань Л.Є., к.е.н., проф., професор кафедри менеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського (член журі); Балан В.Г., канд. фіз.-мат. наук, доц., доцент кафедри менеджменту інновацій та інвестиційної діяльності КНУ ім. Т.Г. Шевченка (член журі); Бєлова О.І., к.е.н., доцент кафедри бізнес адміністрування та управління проектами ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» (член журі); Сохацька О.М., д.е.н., професор, завідувач кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу Тернопільського національного економічного університету (член журі); Лепейко Т.І., д.е.н., професор кафедри менеджменту і бізнесу Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця (член журі); Божок О.І., викладач кафедри теорії та практики управління КПІ ім. Ігоря Сікорського (секретар журі).

Згідно з рішенням журі, переможцями Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління» стали:

Зарубін Віталій Сергійович (Національний університет харчових технологій)

ІІ місце

Аврамчук Анастасія Сергіївна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
Гришко Альона Сергіївна (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»)

Воляник Марія Вікторівна (Тернопільський національний економічний університет)
Кравченя Ірина Вікторівна (Луцький національний технічний університет)
Озерчук Тетяна Володимирівна (Полтавський національний технічний університет імені Ю.Кондратюка)

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління»!

Кожен із учасників Олімпіади проявив себе та був відзначений наступними номінаціями:

Номінація «За адміністративні навички»

Золотопер Марина Андріївна

Гольцунов Вячеслав Сергійович

Перепека Євгенія Ігорівна

Третяк Оксана Олександрівна

Номінація «За аналітичне мислення»

Білоконь Дар’я Сергіївна

Горяйстова Єлізавета Сергіївна

Коломієць Анастасія Іванівна

Маценко Анастасія В’ячеславівна

Міщук Юрій Сергійович

Номінація «За вміння обрати кращу стратегію»

Бурковська Анна Іванівна

Номінація «За волю до перемоги»

Вакуленко Олександра Олександрівна

Мала Оксана Юріївна

Тьощина Олена Олександрівна

Номінація «За інноваційність»

Євченко Юлія Миколаївна

Сапрон Наталя Олександрівна

Номінація «За краще виконання PEST-аналізу»

Мінько Дарина Сергіївна

Федорущенко Діана Геннадіївна

Хаброс Яна Володимирівна

Номінація «За краще виконання SWOT-аналізу»

Геращенко Маргарита Юріївна

Куценко Альона Сергіївна

Луценко Світлана Юріївна

Павленко Надія Михайлівна

Номінація «За креативність»

Тимчур Надія Олегівна

Номінація «За критичність мислення»

Гнатюк Олена Петрівна

Номінація «За стабільність»

Пасчина Ганна Павлівна

Номінація «За стратегічне мислення»

Жучик Світлана Вікторівна

Зініченко Ганна Ігорівна

Номінація «За творчий підхід»

Гончаренко Вячеслав Миколайович

Номінація «За високий рівень теоретичної підготовки»

Зайченко Надія Сергіївна

Свинарчук Анастасія Валентинівна

Шахрай Катерина Володимирівна

Номінація «Кращому стратегу»

Ніколаєнко Вікторія Олександрівна

Щиро дякуємо членам журі за високий рівень професіоналізму та оргкомітету за високий рівень організації та проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління»!

Переглянути фотозвіт з Олімпіади

Переглянути відео з ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Стратегічне управління”

[:en]

From the 26th till the 28th of April, 2017, on the basis of the Department of Theory and Practice Management of the Faculty of Sociology and Law of the National Technical University of Ukraine “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute”, the II stage of the All-Ukrainian Student Olympiad on discipline “Strategic Management” was held.

45 participants from 26 universities of Ukraine sought to achieve a high level of professional knowledge formation and the ability to creatively solve situational problems.

According to the decision of the jury, the winners of the All-Ukrainian Student Olympiad on discipline “Strategic Management” were:

I place

Vitalii Zarubin

II place
Avramchuk Anastasiia
Hryshko Alona

III place
Volianyk Mariia
Kravchenia Iryna
Ozerchuk Tetiana

We sincerely thank the jury members for the high level of professionalism and the organizing committee for the high level of organization and holding of the II stage of the All-Ukrainian Student Olympiad on discipline “Strategic Management”!

View a photo report from the Olympiad

Watch the video of the 2nd stage of the All-Ukrainian Student Olympiad on the discipline “Strategic Management”