День відкритих дверей на факультеті соціології і права

Шановні абітурієнти!

Запрошуємо Вас на день відкритих дверей, який відбудеться 20.12.2016 в рамках загальноуніверситетського заходу та 27.05.2016 о 12: 00 в рамаках факультуту соціології і права за адресою: пр. Перемоги, 37, корпус 7, ауд. 534.

День відкритих дверей – це щорічний захід, який проводиться факультетом соціології і права, на якому абітурієнти можуть отримати детальну інформацію зі спеціальності 074 “Публічне управління та адміністрування” (галузь наук 07 “Управління та адміністрування”).

У рамках події проводяться зустрічі з адміністрацією факультету, викладачами та активістами факультету (представниками Студентскої ради факультету, Профбюро факультету та Наукового товариства студентів та аспірантів факультету). На цій зустрічі абітурієнт може дізнатись необхідну для нього інформацію щодо вступу та навчання на спеціальностях факультету. Перелік деяких питань, які можуть бути поставлені адміністрації факультету та представникам студентського самоврядування*:

– Які умови вступу на факультет соціології і права та вартість навчання?
– Які є спеціальності, кафедри та форми навчання на факультеті соціології і права?
– Які предмети викладаються на кожній із спеціальностей?
– Де проходиться практика, в яких відомих організаціях та структурах?
– Ким можна працювати після закінчення факультету соціології і права?
– Як влаштована система подальшого працевлаштування на факультеті соціології і права?
– В яких закордонних ВНЗ можна проходити програми академічної мобільності – обміну, подвійного диплому, стажування тощо?
– Як організовано дозвілля студентів факультету соціології і права – чи є гуртки за інтересами, наукові об’єднання, чи є студентське самоврядування на факультеті та як воно влаштоване, чим там можна займатись?
* Звісно, можна не обмежуватися цим колом питань та поставити будь-яке інше питання, яке дуже цікавить!

Умови прийому до вищих навчальних закладів в 2016 році
Сторінка абітурієнта на офіційному порталі НТУУ “КПІ”