[:ua]Круглий стіл «Державна служба в системі забезпечення національної безпеки України»[:en]The State Service in the System of National Security of Ukraine[:]

14 березня 2019 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся круглий стіл «Державна служба в системі забезпечення національної безпеки України».

Відбувся круглий стіл «Державна служба в системі забезпечення національної безпеки України»

В круглому столі взяла участь в.о. завідувача кафедри теорії та практики управління КПІ імені Ігоря Сікорського, професор, доктор наук з державного управління, Чукут С.А. Учасники круглого столу розглянули питання національної безпеки в контексті реформування державної служби України та обговорили стратегічні напрямки підготовки державних службовців у сучасних умовах.

[:en]

On March 14, 2019, at the Taras Shevchenko National University of Kyiv was held a round table entitled “The State Service in the System of National Security of Ukraine”.

In the round table participated Professor, Doctor of Science in Public Administration and Governance, Chukut S.A. The participants of the round table discussed the issues of national security in the context of reforming the civil service of Ukraine and discussed the strategic directions of training of civil servants in modern conditions.