Безкоштовний доступ до аудіо- та електронних книг

Психологи схильні вважати, що читання є одним із засобів повернення до більш-менш спокійного стану навіть у важких стресових ситуаціях.

Деякі видавництва під час війни зробили безкоштовний доступ до аудіо- та/або електронних книг. Пропонуємо ознайомитися з переліком книг, які окрім заспокоєння допоможуть зрозуміти специфіку соціально-політичних процесів і бізнесу, а також надихнуть і наштовхнуть на роздуми для подальшого навчання і життя. Якщо у цьому переліку ви не знайшли для себе цікавих книг, то на сайтах видавництв можна переглянути й інші книги.

Дякуємо деяким студентам і виклалачам нашої кафедри (спеціальність 281 Публічне управління та адміністрування) за активну участь і допомогу у формуванні цього переліку!

Yakaboo

Електронні книги у мобільному застосунку: AppStore – безкоштовно, Google Play– 2 грн/місяць).
Прямих посилань не буде, оскільки для різних додатків вони різні.

1. Війна за реальність. Як перемагати у світі фейків, правд і спільнот (Дмитро Кулеба).
2. Грушевський, Скоропадський, Петлюра (Данило Яневський)
3. Четверта республіка. Чому Європі потрібна Україна, а Україні – Європа (Борис Ложкін, Володимир Федорін)
4. Державець (Ніколо Макіавелі)
5. Мистецтво війни (Сунь-цзи)