[:ua]Дні науки ФСП 2020 «Уроки пандемії: наукова рефлексія суспільних трансформацій в часи COVID-19»[:]

[:ua]Шановні студенти, аспіранти та викладачі!
Наукове товариство студентів та аспірантів ФСП з великим задоволенням запрошує вас до участі у чергових «Днях науки ФСП 2020»!

Традиційно Наукове товариство студентів та аспірантів ФСП підготувало для студентів наукове змагання, яке доведе, хто з вас (маємо на увазі студентів та їхніх наставників) найкраще вміє здійснювати наукові пошуки та представляти їх результати.

Що необхідно зробити?

Спробуйте свої сили в науці та дослідіть, як змінився світ, країна та життя кожного з нас в цей непростий час. Ми запрошуємо найкмітливіших та небайдужих застосувати науковий пошук для того, щоб осмислити, які уроки ми всі можемо винести зі всесвітньої пандемії. Вам варто обрати певну сферу та дослідити, які зміни відбулися в ній під час пандемії.  І головне – відповісти на запитання: «Чому це може нас навчити?» і «Чи станемо ми сильнішими та кращими після пандемії?».

В ході конференції студенти презентуватимуть свої наукові роботи, а журі оцінюватиме їх.

Викладачі допомагатимуть студентам у написанні наукових робіт, виконуючи роль наукового керівника або виступаючи менторами. А завдання ментора – консультувати учасників, координувати роботу студента та сприяти високому рівню підготовки роботи та її презентації

Інформація про конференцію

Конференція буде проходити 7 грудня 2020 року на платформі ZOOM.
Під час онлайн-конференції усі бажаючі зможуть заслухати результати досліджень молодих вчених та подискутувати з учасниками. Лінк на конференцію буде надіслано згодом.

Учасникам/групі учасників необхідно наукові тези обсягом 3-5 сторінок за правилами, наведеними у додатку до інформаційного листа.

Переглянути інформаційний лист конференції

Дедлайн: тези варто надіслати до 27 листопада 2020 року на ntsa.fsp2020@gmail.com

Telegram (NTSA2020)
067 842 16 51 (Дмитро)[:]