Культурний похід колективу кафедри теорії та практики управління до театру

11 квітня 2016 року викладачі та співробітники кафедри теорії та практики управління за підтримки профспілкового комітету факультету відвідали Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки, в якому переглянули комедію «Сімейна вечеря».

Як сказала одна з героїнь вистави: «Это игра под названием «Дружная семья». В нее обычно играют после ужина. Все как бы родственники одних, и в то же время заводят романы с другими. И нужно угадать, кто чей родственник, а кто – любовник. И чем больше у тебя любовников, тем больше у тебя очков» (використані прямі цитати мовою, якою відбувалася вистава).

Судячи з кількості оплесків та емоцій, глядачам дуже сподобалася роль кухарки Сюзетти, яку зіграла Кондратовська Надія Дмитрівна, заслужена артистка України.

Всі залишилися приємно задоволені виставою та чудово проведеним вечором!

Тож будемо продовжувати цю традицію й надалі!