, ,

[:ua]На факультеті відкривається нова спеціальність “ЕЛЕКТРОННЕ УРЯДУВАННЯ”[:]

[:ua]Шановні вступники до магістратури!
На #ФСП відкривається нова спеціальність у магістратурі, яка є дуже перспективною та актуальною на сьогоднішній день – “ЕЛЕКТРОННЕ УРЯДУВАННЯ”!
Для вступу запрошуються випускники з дипломом бакалавра або спеціаліста будь-якої спеціальності!
Термін навчання – 2 роки.
Прийом документів: 27.07-05.08.
Вступні випробування:
– іноземна мова – 12.08 (10:00);
– комплексне фахове випробування – 13.08 (14:00).
Фінансування підготовки: за державним замовленям та за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.
Форма навчання: денна та заочна.
Для підготовки до вступних іспитів передбачені консультації для вступників до магістратури.

Поставити питання можна або у відповідному обговоренні (http://goo.gl/RK7fvl), або зателефонувавши за номером телефону +38 (044) 454 92 18 (понеділок-п’ятниця, з 10:00 до 15:00).

Спеціальність: 8.15010011 «Електронне урядування»
Напрям підготовки: «Державне управління»
Освітньо-кваліфікаційний рівень: магістр
Профілююча кафедра: кафедра теорії та практики управління
Кваліфікація фахівців: «Професіонал у сфері державної служби»

У червні 2015 році Факультет соціології та права НТУУ «КПІ» з успіхом завершив процедуру ліцензування нової магістерської спеціальності 8.15010011 “Електронне урядування” (напрям підготовки “Державне управління”). У зв’язку з цим з радістю запрошуємо всіх, хто хоче отримати таку спеціальність, та вже має диплом бакалавра за будь-яким напрямом підготовки до вступу на наш факультет.

Електронне урядування є формою організації управління в державному та приватному секторі, яка сприяє підвищенню ефективності, відкритості та прозорості діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, оптимальному виконанню управлінських та виробничих функцій в організаціях, установах та підприємствах різних форм власності шляхом використаннясучасних інформаційно-телекомунікаційних технологій. Впровадження технологій електронного урядування допомагають розбудові інформаційного суспільства в Україні, формуванню європейської держави та здійсненню повноцінних реформ в державному і приватному секторах.

Випускники спеціальності «Електронне урядування» сприятимуть становленню в Україні вільного демократичного суспільства, держави нового типу, орієнтованої на задоволення потреб громадян та побудованої на основі дотримання принципів відкритості та прозорості у всіх сферах суспільного життя та матимуть широкі можливості працевлаштування, адже електронне урядування має сенс впроваджувати у найрізноманітніших сферах (економічній, політичній, культурній, медичній, освітянській, науковій, тощо) та на всіх рівнях (від місцевого та районного до  національного та транснаціонального).

Спеціальність 8.15010011 «Електронне урядування», що ліцензована в НТУУ «КПІ», орієнтована на надання наступних знань та навичок:

• розробляти стратегії розвитку та моделі електронного урядування на різних рівнях;
  • застосувати інформаційні системи електронного урядування і технології інформаційного аналізу;
  • забезпечувати ефективну взаємодію органів державної влади, юридичних та приватних осіб;
  • забезпечувати інформаційну підтримку, автоматизацію й оптимізацію різних процедур та технологій  електронного урядування;

Факультет соціології та права НТУУ «КПІ», на базі якого здійснюється підготовка фахівців спеціальності 8.15010011 «Електронне урядування», розпочав підготовку студентів до кар’єри управлінця в державних та недержавних організаціях ще у 1996 році, що дозволило напрацювати великий досвід у підготовці управлінських кадрів. З іншого боку, функціонування факультету соціології і права у складі вищого технічного навчального закладу дозволяє поєднати у навчальній, методичній та науково-практичній діяльності факультету переваги гуманітарної та технічної освіти.

Майбутні фахівці з електронного урядування, які готуватимуться на ФСП, володітимуть комплексом сучасних теоретичних і практичних знань та навичок щодо використання і впровадження передових інформаційно-комунікаційних технологій та технологій електронного урядування. Згідно з планом підготовки студенти спеціальності «Електронне урядування» вивчатимуть такі дисципліни, як «Основи публічного управління», «Електронна демократія та виборчі технології» «Галузеве електронне урядування», «Управління ризиками», «Інформаційна безпека та захист інформації», «Електронний документообіг», «Автоматизовані системи державного управління», «Бази даних та інформаційні системи», «Інтернет-технології та веб-програмування» тощо.

До вступу на спеціальність «Електронне урядування» допускаються всі особи, що мають диплом бакалавра за будь-яким напрямом підготовки.

Термін навчання – 2 роки.

Адреса приймальної комісії: м. Київ, вул. Політехнічна 14, 16 корпус.