[:ua]Підготовка студентів та публічних службовців з е-урядування та е-демократії[:en]Round Table “Training of Students and Public Servants on e-Government and e-Democracy”[:]

14 грудня 2018 року відбувся круглий стіл “Підготовка студентів та публічних службовців з е-урядування та е-демократії: необхідність сьогодення та запорука майбутнього”, що організований Програмою EGAP спільно з Національною академією державного управління при Президентові України

З вітальним словом до учасників круглого столу звернувся перший віце-президент Національної академії Анатолій Савков, який підкреслив актуальність заходів, спрямованих на розвиток е-урядування та е-демократії на різних рівнях, та охарактеризував розвиток електронного урядування як один з основних факторів забезпечення успішності реформування та підвищення конкурентоспроможності нашої країни.

Серед запрошених експертів круглого столу були: Лях В.В., президент Фонду Східна Європа; Семенченко А.І., керівник робочої групи з реалізації навчального компоненту програми “Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади” Національної академії державного управління при Президентові України, д. держ. упр., професор; Дегтярьова І.О., директор Інституту публічного управління та адміністрування Національної академії державного управління при Президентові України, к.т.н., професор та ін.

У круглому столі також взяла участь Чукут С.А., в.о. завідувача кафедри теорії та практики управління Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, д. держ. упр., професор.

Окрім цього, до обговорень актуальних питань е-урядування та е-демократії долучилися й експерти з Одеського, Харківського та Дніпропетровського регіональних інститутів Національної академії. Вони поділилися власним досвідом підготовки студентів та державних службовців з е-урядування та е-демократії, результатами та перспективами співпраці у цій сфері з органами державної влади та органами місцевого самоврядування, щоденними викликами та проблемами, які доводиться долати.

Серед гостей круглого столу були слухачі, аспіранти, науково-педагогічні кадри, державні службовці та представники органів місцевого самоврядування. Учасники ж круглого столу змогли не лише обговорити перспективи розвитку е-урядування та е-демократії в Україні, зокрема у галузі підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, які працюватимуть у цій галузі, а й відповіли на запитання із залу.

[:en]