, ,

[:ua]Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»[:]

[:ua]Проведення Олімпіади заплановано на 9-10 квітня 2020 року.

До участі в Олімпіаді запрошується не більше трьох студентів старших курсів, які стали переможцями І етапу Олімпіади у 2019-2020 навчальному році у закладах вищої освіти, що здійснюють підготовку за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».
Переглянути лист-запрошення

Місце проведення

м. Київ, Національний технічний університет України
«Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»,
факультет соціології і права, кафедра теорії і практики управління,
пр-т Перемоги 37, корпус 7

Реєстрація учасників

Зареєструватися можна на офіційному сайті Олімпіади на сторінці «Реєстрація» (http://olimpiadafsp.kpi.ua/registration/) до 30 березня 2020 року.

Анкета учасника

Для участі в Олімпіаді обов’язково надішліть відскановані оригінали анкет, завірені печаткою на olimpiada.fsp@gmail.com. Окрім цього, безпосередньо на Олімпіаду необхідно взяти з собою оригінал анкети учасника (завірений підписами та печаткою).
Завантажити анкету

Telegram-канал

Для вашої зручності ми створили Telegram-канал та Telergam-чат, в якому можна уточнити інформацію щодо організаційних та інших питань.[:]