Засідання Науково-методичної ради МОН 22 листопада 2016 року

Чукут Світлана Анатолівна – виконуюча обов’язки завідувача кафедри теорії та практики управління НТУУ “КПІ”, голова підкомісії 074 “Публічне управління та адміністрування” НМК МОН та Монастирський Григорій Леонардович – професор кафедри менеджменту та публічного управління Тернопільського національного економічного університету, заступник голови підкомісії, взяли участь у засіданні Сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України, яке відбулося 22 листопада 2016 року о 16.00 год.

На засіданні були розглянуті та затверджені проекти стандартів вищої освіти (освітнього ступеня – бакалавр), які вже пройшли громадське обговорення. Зокрема, обговорено і затверджено стандарт вищої освіти (освітнього ступеня – бакалавр) спеціальності 074 “Публічне управління та адміністрування” галузі знань 07 “Публічне управління та адміністрування”.

rzxtyay0kkq-1

Чукут Світлана Анатоліївна звернулася до членів Науко-методичної ради МОН розглянути та обговорити питання, які виникли з прийняттям Постанови КМУ 674 від 27 вересня 2016 року та прийняти відповідне звернення від НМР.