
Відбулася олімпіада зі спеціальності D4 «Публічне управління та адміністрування»
7 травня на кафедрі теорії та практики управління факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського в очному форматі відбулася студентська олімпіада зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування».
Метою проведення олімпіади стала підтримка обдарованої студентської молоді, розвиток професійних компетентностей, аналітичного мислення та зацікавленості у сфері публічного управління.
За результатами оцінювання журі визначило переможців:
🥇 І місце — Пілюцька Анастасія (група СУ-51мп)
🥈 ІІ місце — Яремчук Дар’я (група СУ-41)
🥉 ІІІ місце — Головіна Катерина (група СУ-41)
Кафедра теорії та практики управління щиро вітає переможців та учасників олімпіади й бажає нових професійних і наукових здобутків, успішної реалізації та подальших перемог!

