Гуртожиток

Всі іногородні здобувачі вищої освіти на період навчання повністю забезпечуються гуртожитком (100% поселення). Під час вступної кампанії, за необхідності, вступники з інших міст також забезпечуються гуртожитком.

Суттєвою перевагою є дуже зручне розташування кампусу: 5-10 хвилин пішки від навчальних корпусів. Це робить процес навчання та відпочинку комфортнішим, оскільки у здобувачів вищої освіти немає потреби витрачати час та гроші на дорогу на навчання.

У гуртожитках для студентів є робочі кімнати для занять, спортивні кімнати з відповідним обладнанням, буфети тощо.

За факультетом соціології і права закріплено гуртожитки блочного типу №19 та №20.

Адреса: м. Київ, вул. Борщагівська, 144-146.

 

 

 

 

 

 

 

Знайти гуртожиток №19 та № 20 на мапі КПІ імені Ігоря Сікорського

За поселенням і проживанням в гуртожитках слідкує Профспілка студентів та аспірантів КПІ імені Ігоря Сікорського. На сайті профкому та сайті Студмістечка можна знайти необхідну інформацію – положення, правила, умови, порядок поселення в гуртожитках КПІ.

Орієнтовний порядок поселення до гуртожитку студентів першого курсу

 1. Прибути в день, що вказаний у виклику на поселення.
 2. Отримати ордер на поселення у завідувача гуртожитком та зареєструватися у паспортиста гуртожитку (у паспорті повинна стояти відмітка про виписку з постійного місця проживання). З собою необхідно мати паспорт, довідку з деканату та виклик на навчання.
 3. Пройти медогляд у студентській поліклініці КПІ імені Ігоря Сікорського по вул. Янгеля, 18/2 (при собі обов’язково мати довідку з відміткою про проходження флюорографії).
 4. Військовозобов’язані студенти повинні стати на військовий облік у військово-мобілізаційному відділі (1 корпус, 160 аудиторія).
 5. З ордером, відміткою від лікаря та паспортиста (для військовозобов’язаних — з відміткою у військово-мобілізаційному відділі) необхідно звернутися до завідувача гуртожитком для поселення.
 6. У гуртожитку укласти Угоду (Контракт) з дирекцією студмістечка на проживання у гуртожитку, ознайомитися з «Правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках КПІ імені Ігоря Сікорського, пожежної безпеки та оплатити за проживання не менше ніж на місяць вперед.
 7. Отримати перепустку до гуртожитку.

Орієнтовний порядок поселення студентів другого–шостого курсів

Підставою для поселення іногородніх студентів 2–6 курсів до гуртожитку є його особиста письмова заява голові комісії з поселення факультету/інституту та постійна реєстрація студента за місцем проживання за межами м. Києва. Незалежно від наявних у студента  пільг, обов’язковими підставами для поселення є:

 • наявність прізвища студента у перевідному наказі на наступний курс навчання або в Наказі про зарахування для студентів 5 курсу;
 • оформлений належним чином обхідний лист;
 • відсутність прізвища студента у списках рекомендованих на непоселення за порушення умов «Угоди на проживання в гуртожитку», «Правил внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках КПІ імені Ігоря Сікорського», правил пожежної безпеки.

Студенти, які виконали всі зазначені умови, але після встановлених термінів, поселяються на загальних підставах.

 1. На підставі паспорту та обхідного листа необхідно отримати у голови комісії з поселення відповідного факультету/інституту ордер на поселення.
 2. З ордером необхідно з’явитися до паспортиста свого гуртожитку.
 3. Пройти медогляд у студентській поліклініці КПІ імені Ігоря Сікорського.
 4. Сплатити за проживання — у касі студмістечка (гурт. № 6 тильна сторона).
 5. З ордером, відміткою від лікаря та паспортиста, корінцем сплати за проживання необхідно звернутися до завідувача гуртожитком для поселення (номер гуртожитку зазначено в ордері).
 6. Укласти Угоду (Контракт) на проживання у гуртожитку та ознайомитись з «Правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках КПІ імені Ігоря Сікорського та пожежної безпеки у гуртожитках.
 7. Подовжити термін дії перепустки до гуртожитку.

Контактна особа

Заступник декана факультету соціології і права із соціально-побутових питань
Северинчик Олексій Павлович
(067) 297 96 79
Робочий час – 09:00-18:00.