Безпека

Комплексна інтегрована система безпеки ЗВО

У 2017-2018 році було оновлено систему безпеки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та була створена Комплексна інтегрована систему безпеки, яка зможе забезпечити надійний пропускний режим у навчальних корпусах за допомогою сучасних технічних засобів безпеки.

До складу Комплексної інтегрованої системи безпеки входять:

  • турнікети;
  • камери відеоспостереження;
  • перепустки;
  • програмне забезпечення.

За допомогою відеоконтролю відстежуватимуться всі події всередині будівель, що охороняються, і по периметру навчального закладу.

За допомогою системи департамент безпеки закладу вищої освіти може проводити профілактику та попередження злочинів і оперативно реагувати на порушення громадського порядку на території КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Зокрема, у холах навчального корпусу №7, в якому здійснюється навчання здобувачів вищої освіти за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування, також були встановлені елементи Комплексної інтегрованої системи безпеки (турнікети на центральному, задньому та боковому входах, камери спостереження у вестибюлях та коридорах тощо).

Відеоспостереження (поверх 5)

Окрім впровадження Комплексної інтегрованої системи безпеки, на п’ятому поверсі навчального корпусу №7, на якому навчаються здобувачі вищої освіти за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування, також встановлені камери відеоспостереження.

Канікули

Пам’ятка-рекомендації для студентів КПІ імені Ігоря Сікорського щодо уникнення факторів небезпеки під час канікул