[:ua]Підсумки 2020 року для нашої кафедри[:]

[:ua]

2020 рік був достатньо насиченим, тому ми вирішили виокремити найголовніше та із задоволенням поділитися цими новинами!

1. Отримано акредитацію двох освітніх програм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування («Адміністративний менеджмент» та «Електронне урядування»).

2. Кафедра здобула призове місце на Всеукраїнському конкурсі «Кращі практики впровадження освітніх інновацій у системі професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад», організатором якого є Національне агентство України з питань державної служби. Призове місце ми здобули у номінації «Підготовка магістрів за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування». На конкурсі була представлена освітня інноваційна практика «Опануй, досліди, впровадь!», яка була розроблена та запроваджена професором кафедри теорії та практики управління Чукут Світланою Анатоліївною в освітньому компоненті «Електронне урядування та електронна демократія». Детальніше можна переглянути за цим лінком: http://ktpu.kpi.ua/ua/vitayemo-z-prizovim-mistsem-u-vseukrayinskomu-konkursi-krashhih-praktik-vid-natsionalnogo-agentstva-ukrayini-z-pitan-derzhavnoyi-sluzhbi/

3. Захищені дві кандидатські дисертації:
– «Розвиток медичного страхування в системі державного регулювання страхової діяльності в Україні» – Федорова Ніна Олегівна (науковий керівник доктор наук з державного управління, професор Іваницька Ольга Михайлівна);
– «Феномен адміністративної субкультури в публічному управлінні» – Божок Ольга Ігорівна.

4. Представники кафедри (Мельниченко Анатолій Анатолійович, Акімова Олена Андріївна, Іщенко Анна Миколаївна) брали участь у написанні проєкта Horizon 2020 – VIMED – Virtual Doctor for Pregnant Women.

5. Представники кафедри (Іваницька Ольга Михайлівна, Цимбаленко Яна Юріївна, Мельниченко Анатолій Анатолійович, Акімова Олена Андріївна, Іщенко Анна Миколаївна) брали участь у проведенні двох госпдоговірних проєктів, які стосувалися тематики електронного урядування:
– програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громад», яка фінансується Швейцарською конфедерацією);
– розрахунок рейтинга Regional Doing Business (збір даних) (робота виконувалася як частина міжнародної матеріально-технічної допомоги, замовник – юридична компанія-нерезидент GFA – Consulting Group GmbH).

6. Студенти магістратури Волицький Назарій та Рубан Марія перемогли у номінаціях «Реформування державного управління» та «Реформування освіти» у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт серед молоді до Дня державної служби, організованого Національним агентством України з питань державної служби та Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу. Маємо перемогу у номінаціях «Реформування державного управління» та «Реформування освіти». Керівник студентів: доктор наук з державного управління, професор Чукут Світлана Анатоліївна. Детальніше можна переглянути за цим лінком: http://ktpu.kpi.ua/ua/peremoga-nashih-studentiv-u-vseukrayinskomu-konkursi-tvorchih-robit-sered-molodi-do-dnya-derzhavnoyi-sluzhbi/

7. Маємо доповнення у колекції успішно працевлаштованих випускників для зміни України на краще: Іващенко Ігор Анатолійович (спеціальність «Адміністративний менеджмент», а наразі відповідна освітня програма) призначений на посаду заступника міністра охорони здоров’я України з питань європейської інтеграції.

8. У цьому році був затверджений Стандарт вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування, який було розроблено за активної участі доктора наук з державного управління, професора Чукут Світлани Анатоліївни.

9. У складі кафедри плюс один доктор наук із державного управління.

10. Студенту магістратури Волицький Назарій призначена академічна стипендія Кабінету Міністрів України.

11. Студенти магістратури Круц Анна, Волицький Назарій та Трачук Владислав – призери Всеукраїнського конкурса студентських наукових робіт зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування». Керівник студентів: доктор наук з державного управління, професор Чукут Світлана Анатоліївна.

12. Спільно з 16 активними студентами та під наставництвом викладача кафедри Балашова Дмитра Валерійовича створена серія коротких інформаційних відеороликів «281. КПІ. Я обираю майбутнє!», в яких наші студенти розповідають про:
– причини вибору спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування;
– причини вступу на цю спеціальність саме на факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського (м. Київ);
– враження щодо навчання та студентського життя.
Ознайомитися з відеороликами можна за цим лінком: http://ktpu.kpi.ua/ua/why281kpi/

13. Вітаємо всіх із прийдешніми святами! Бажаємо, щоб у 2021 було ще більше досягнень та позитивних новин![:]