Гостьова лекція з Вікторією Орисюк та Ганною Ткаченко, експертками Офісу доброчесності НАЗК

📆Важливою подією цього тиждня стало проведення гостьової лекції з Вікторією Орисюк та Ганною Ткаченко, експертками Офісу доброчесності НАЗК. Лекція була проведення в рамках загально університетської вибіркової освітньої компоненти “Політична участь та громадська відповідальність”. Формат дисципліни передбачає залучення провідних науковців та фахівців-практиків до викладання сучасної та вкрай затребуваної тематики сьогодення.

👤Здобувачі вищої освіти з перших вуст дізналися про діяльність однієї з інституцій антикорупційної інфраструктури – Національного агентства із питань запобігання корупції. Було презентовано теми розвитку та діяльності антикорупційної інституції – НАЗК:

🔹як розвивалася антикорупційна система України;

🔸які загальні принципи та особливості діяльності антикорупційних органів;

🔹що таке НАЗК та які основні напрямки його діяльності;

🔸як функціонує Офіс доброчесності НАЗК;

🔹як НАЗК виконує свою просвітницьку функцію.

Лекцію організовано за участі та підтримки антикорупційної уповноваженої КПІ ім. Ігоря Сікорського доцента кафедри Яни ЦИМБАЛЕНКО.

🗂За ініціативи НАЗК в університеті впроваджено новітню дисципліну «Доброчесність та антикорупція», що стартуватиме з вересня 2023 року та буде викладатися спільно фахівцями університету та антикорупційних інституцій.

Також цікавою та новітньою ініціативною викладачів ФСП стало розроблення та впровадження Сертифікатної програми «Антикорупційна діяльність та комплаєнс». Програма доступна для магістрів 281 та 081 спеціальності.

📌Просимо тих здобувачів освіти, які ставили запитання по різним напрямкам роботи НАЗК та не отримали повної відповіді на них, написати свої запитання сюди (https://forms.gle/nJ8aYuafEtrWRmZQ7).

📚КПІ ім. Ігоря Сікорського вбачає важливість та не стоїть осторонь і долучається до просування ініціатив доброчесності та впровадження антикорупційної просвіти в системі вищої освіти.

🤝Дякуємо за співпрацю!