КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2022 році здобув перше місце у номінації «Підготовка магістрів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування»

Відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу «Найкращі практики впровадження освітніх інновацій у системі професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їхніх перших заступників і заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад» у 2022 році. Конкурс проводився за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні».

КПІ ім. Ігоря Сікорського здобув перше місце у номінації “Підготовка магістрів за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування галузі знань «Публічне управління та адміністрування» з освітньою інновацією «Симулятор управлінських рішень та пропозицій» (автор – Цимбаленко Яна Юріївна, доцент кафедри теорії та практики управління ФСП КПІ ім. Ігоря Сікорського).

Дякуємо усім, хто був залучений до розробки, розвитку та вдосконалення інновації в освітньому процесі!