Наші здобувачі продемонстрували належний рівень підготовки pа результатами складання ЄДКІ

Маємо приємну нагоду потішити вас хорошими новинами!
Як вам відомо, 14 грудня 2021 року вперше в Україні відбувся єдиний державний кваліфікаційний іспит в апробаційному форматі за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування.

За результатами складання ЄДКІ наші здобувачі продемонстрували належний рівень підготовки.

Так, всі наші студенти впоралися із завданнями краще, ніж в середньому студенти з усієї України (відповідно до показника відсотка правильних відповідей). Значна частка наших здобувачів обійшли у своїх знаннях 70% інших. Щобільше, серед наших здобувачів є й такі, які продемонстрували свої знання краще, ніж 97% учасників апробаційного ЄДКІ!

Особливо тішимося таким результатам, враховуючи, що часу та можливостей на підготовку до іспиту було вкрай мало, а сам іспит став справжнім тестом на витривалість та стресостійкість усіх учасників від здобувачів до представників університету. Вважаємо такий вимушений експромт вдалим, а технічні несправності та інші організаційні негаразди в підготовці та проведенні ЄДКІ, сподіваймося, залишились позаду. Розраховуємо на плідну співпрацю у майбутньому як з боку профільних органів державної влади та установ, так і з боку викладачів та студентів.

Пишаємося нашими розумниками й сподіваємося, що їхній приклад стане потужним мотивом для здобувачів, у яких цей іспит ще попереду!