Онлайн-семінар «Горизонт Європа для України»

24 жовтня 2022 року відбудеться онлайн-семінар «Горизонт Європа для України».
Головна мета заходу – підвищити обізнаність українських учених щодо участі у програмі «Горизонт Європа».

Запрошені доповідачі заходу:

• професор Максим Погорєлов (Латвійський університет (Латвія) і Сумський державний університет (Україна));
  • професор Міхаель Бечелані (Європейський інститут мембран (Франція));
  • керівник експертної групи з питань інтеграції до Європейського дослідницького простору директорату науки та інновацій Міністерства освіти і науки України Григорій Мозолевич.

Теми доповідей запрошених спікерів:

• Горизонт Європа: вступ та деякі основні правила (українською мовою);
  • Модель проєкту: від досконалості до впровадження (англійською мовою);
  • Інтеграція України до Європейського дослідницького простору.

До участі запрошуються наукові, науково-педагогічні і відповідальні за міжнародну співпрацю працівники, а також інші зацікавлені особи закладів вищої освіти та наукових установ.

У межах семінару вчені поділяться знаннями, здобутими під час проєкту «Горизонт 2020», а також кейсами успішно виграних грантів «Горизонт Європа». Учасники заходу зможуть поставити запитання запрошеним спікерам.

Зображення: МОН України