Онлайн-зустріч щодо співпраці з Університетом Сієни (Італія) у рамках проєкту з віртуальних обмінів Erasmus+

Міжнародні офіси підрозділів КПІ ім. Ігоря Сікорського у своїй повсякденній діяльності мають безліч викликів.

Одним з найбільш виснажливих етапів роботи над формуванням спільної міжнародної наукової заявки є пошук партнерів, та найскладніше – пошук досвідченого координатора проєкта. Інколи ця робота може тривати достатньо довгий час. Тому звістка про позитивне рішення від колег з Університету Сієни в Італії про координування спільного проєкту з віртуальних обмінів в рамках програми Erasmus+ викликала повний спектр емоцій – від радості щодо позитивного рішення до усвідомлення відповідальності та складності майбутньої роботи.

У онлайн-зустрічі брали участь представники кафедри теорії та практики управління ФСП.