Участь викладачів кафедри у конференції GC Data Conference 2023: Leveraging Data to Advance Innovation (Канада)

Проф. Чукут С.А. та доцент Загвойська О.В. 22–23 лютого 2023 року взяли участь у конференції GC Data Conference 2023: Leveraging Data to Advance Innovation.

Щорічна конференція GC Data Conference, яка проводиться вже сьомий рік поспіль, є основним форумом для державних службовців і лідерів обробки даних для обміну інформацією з метою сприяння Канаді зобов’язань надавати всім якісніші дані, ідеї та послуги. Тема конференції GC Data Conference 2023, зосереджена на темі «Використання даних для просування інновацій», розглядатиме ключові теми, пов’язані з використанням даних для розширення інноваційних методів, інтеграції соціальних і етичних практик і сприяння колективним змінам. Подія пропонує можливості для обміну знаннями, участі в дискусіях і підвищення обізнаності про можливості та проблеми, пов’язані з використанням даних в уряді Канади. Цей захід проводився в рамках партнерства між Інноваціями, Наукою та Економічним Розвитком Канади та Канадською Школою Державної Служби за тематичної підтримки та досвіду GC Data Community.