Дякуємо Сергію Криворучку за надання одного примірника книги “Рекрутинг персоналу. Від азів до професійності”

Кафедра теорії та практики управління хоче подякувати Сергію Криворучку за надання одного примірника книги “Рекрутинг персоналу. Від азів до професійності” нашій кафедрі. У книзі досліджено основні компоненти рекрутингу персоналу, визначено концептуальні поняття та визначення, способи та методики пошуку й підбору персоналу, та ще багато чого цікавого та корисного.

Варто відмітити, що у публічному управлінні, де державні службовці реалізують функції держави, рекрутинг є надзвичайно важливою складовою процесу кадрового управління, який дозволяє забезпечити надання високоякісних послуг населенню, підвищити рівень довіри громадян, збільшити ефективність виконання завдань. Окрім того, в воєнних умовах постає питання прискореного та якісного підбору персоналу.
Тож книга дає величезні можливості до наукового пошуку.
У разі виявлення бажання та необхідності отримання доступу до книги просимо писати на пошту кафедри: kafedra_tpu@ukr.net.
Дякуємо пану Сергію Криворучку за співпрацю!