Вітаємо з першим місцем на міжнародному конкурсі студентських наукових робіт

Наукова робота студенток четвертого та п’ятого курсу спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування Шумської Лідії та Шиць Олександри посіла перше місце на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку». Загалом у конкурсі брали участь 78 учасників з 35 закладів вищої освіти, у тому числі 13 учасників із 7 іноземних університетів.

Тема наукової роботи: «Забезпечення соціальної інклюзії в розумних енергосистемах задля досягнення сталого розвитку в умовах війни» (результати роботи відображено у двох фахових виданнях та трьох наукових конференціях).

Науковий керівник: д. н. з держ. упр., проф. кафедри теорії та практики управління ФСП Чукут Світлана Анатоліївна.

Вітаємо!
Бажаємо подальших наукових досягнень, перемоги та миру!