Науковий семінар «Економіка результату: цифрові та правові трансформації»

✔️Запрошуємо студентів, магістрантів, аспірантів та викладачів долучитись до роботи наукового семінару!

🔺Тема: «Економіка результату: цифрові та правові трансформації». Разом з викладачем КІГАП, керівником Науково-дослідного центру цифрових трансформацій і права ДНУ «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України» Барановим  О.А. будемо спілкуватись про:

🔺деградацію цивілізації,  цивілізаційні когнітивні протиріччя людства, ефект Даннінга-Крюгера, Економіку результату, Інтернет речей, соціальну та цифрову трансформацію, функціональний таргетинг, а також про місію та мету правового регулювання, віртуальність та право, штучний інтелект та роботів, довіру, технології блокчейн і розумний контракт, правову сингулярність та прогнозний метод формування законодавства, конвергенцію законодавства, рекодифікацію та оновлення законодавства.

⏰29 вересня о 16:00 год, онлайн

📲Заповнюйте коротку форму: https://forms.gle/fYrexqrvxombaFzv9 і ми надішлемо Вам посилання на захід!