Відкрита лекція «Історія КПІ: Від мамонтів до вчора»

🗓 Запрошуємо на відкриту лекцію «Історія КПІ: Від мамонтів до вчора»

🔸 «Історія КПІ: Від мамонтів до вчора» – перша з серії лекцій, яка буде присвячена короткому огляду всієї історії КПІ у різні періоди його існування. Вам розкажуть про те, хто, коли і нащо створив КПІ, чи справді Менделєєв приймав випускний іспит, чи був Сікорський кращим авіатором в університеті, коли КПІ найбільше розбудовувався, та які університети Києва утворилися з факультетів та інститутів КПІ. Ви дізнаєтесь багато цікавих аспектів про життя студентства та викладацького складу в царський, радянський та сучасний періоди.

🔸 Лекцію читатиме Сергій Чолій – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії ФСП КПІ ім. Ігоря Сікорського.

🕓 Коли: 29 вересня о 16:00

📍 Де: «ЦКС» на картах (вул. Борщагівська, 144а, 2-й поверх, будівля між 20 та 19 гуртожитками, вхід зі сторони трамвая).

📌 На випадок оголошення повітряної тривоги, прямуємо до найближчого укриття!

💭 У разі запитань пишіть боту Відділу організаційної роботи зі студентами. Успіхів!