Обговорення співпраці з факультетом права та соціальних наук Батумського державного університету імені Шота Руставелі паном Леваном Джакелі

Символічною для кафедри теорії та практики управління стала зустріч представників кафедри із деканом факультету права та соціальних наук Батумського державного університету імені Шота Руставелі паном Леваном Джакелі.

Спільним напрямком діяльності підрозділів є підготовка на бакалаврському рівні за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Порівняння особливостей підготовки дало змогу обговорити можливості проведення спільних освітньо-наукових заходів та стажувань.

Плани щодо розширення напрямку підготовки публічних управлінців в Батумі на другий та третій рівні вищої освіти на факультету права та соціальних наук Батумського державного університету імені Шота Руставелі дали змогу обговорити участь у розробці та взаємному рецензуванні освітніх програм.

Окремою частиною зустрічі стало обговорення можливостей академічних стажувань для НПП, адміністративного персоналу та здобувачів вищої освіти.