Студенти кафедри теорії та практики управління долучилися до проєкту Ukrainian-German teaching week DILLUGIS 23

В рамках проєкту DILLUGIS відбувся українсько-німецький навчальний тиждень, протягом якого викладачі провідних українських закладів вищої освіти проводили курси для студентів університету Амберг-Вайден та українських студентів в онлайн та офлайн форматах.

“Також хочу висловити свою велику подяку кафедрі теорії та практики управління, факультету соціології і права, Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” за можливість долучитися до проєкту Ukrainian-German teaching week DILLUGIS 23.

Щиро дякую за можливості академічної мобільності та створення найкращих освітніх умов для всебічного навчання.

Саме такий професійний підхід, забезпечує кожного студента сучасними та інноваційними знаннями і створює найсприятливіші умови для подальшого розвитку.

Дана можливість: долучення до міжнародної програми – стала для мене надзвичайно цінним досвідом та цікавою практикою.

Така активна підтримка студентів у цьому аспекті заслуговує на особливий захват, тому я щиро вдячна викладацькому складу за віру і підтримку, яка була мені надана” – поділилася враженнями студентка другого курсу магістратури Славіна Дар’я.

Ми пишаємося активністю наших студентів, бажаємо їм успіхів та наснаги долучатися до інших ініціатив, такі міжнародні ініціативи є дуже важливими для формування молоді, щоб працювати над важливими глобальними викликами та забезпеченням сталого майбутнього