Вітаємо із зайнятим першим місцем у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт від Національного агентства України з питань державної служби

Вітаємо наших студентів 3-го курсу КПІ імені Ігоря Сікорського, спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування, з неймовірною перемогою, із зайнятим першим місцем у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт від Національного агентства України з питань державної служби!

Наші талановиті студенти, Дяченко Катерина, Вакуленко Єлизавета, Антипенко Денис, працювали над управлінським рішенням щодо надання закладам освіти другого життя, розробивши унікальну програму по відбудові закладів освіти!

І, безумовно, абсолютна інновація – команда самостійно створила альтернативну пропозицію для побудови непохитних фортець знань, а саме перший в Україні законопроект “Про тимчасові модульні споруди для відбудови закладів освіти, пошкоджених внаслідок війни”. Студенти пропонують використовувати модульні тимчасові споруди до повного відновлення основних приміщень. У такі модульні школи одразу закладаються усі потрібні комунікації. Модулі за потреби можна як додавати, так і розбирати, тому будівництво таких споруд дозволяє оперативно реагувати на виклики воєнного стану та забезпечувати право дітей не освіту!

Студенти довели, що освіта – це стратегічна сфера, і важливо змінювати підходи до навчання, психологічну підтримку, технічне забезпечення. Освіта – це майбутнє, і вони роблять все можливе, щоб стерти сліди насильства, залишені війною!

Гасло команди: «Ми все відбудуємо, але ніколи не забудемо і не пробачимо!»

Науковий керівник та організатор проєкту – Цимбаленко Яна Юріївна, кандидат наук з державного управління, доцент, доцент кафедри теорії та практики управління

Відео «Ми все відбудуємо, але ніколи не забудемо і не пробачимо!»