Участь викладачів у Smart Cities Week and Digital Twin Week (Австралія)

6–10 лютого 2023 року у Австралії проводився тиждень, присвячений розумним містам – Smart Cities Week and Digital Twin Week. Організатором заходу була Рада розумних міст Австралії та Нової Зеландії.

Були розглянуті основні стейкхолдери в розумних містах, цифрові близнюки та лідерство в галузі майбутнього простору. Основне питання – як використовувати технології для забезпечення кращої якості життя громадян. Тиждень розумних міст був спрямований на об’єднання зусиль державного сектору, приватного сектору, наукових кіл, благодійних організацій, а також інших організацій таким чином, щоб інкубувати бізнес-можливості та канал інвестицій у розумні міста.

Захід був проведений разом з Digital Twin Week, відомою як головна платформа для демонстрації, обміну та спілкування навколо всього, що стосується Digital Twin, у природному та природному середовищі. Було розглянуто низку можливостей для спілкування та отримання інформації та розуміння діяльності, політики та практики Digital Twin від урядових лідерів і лідерів галузі.