, ,

[:ua]Запрошуємо на навчання за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”![:en]We invite you to study in the specialty of Public Administration![:]

Шановні абітурієнти!

Запрошуємо на навчання за спеціальністю 281 “Публічне управління та адміністрування!”

Спеціальність 281 “Публічне управління та адміністрування” просто створена для тих, хто хоче стати управлінцем нового типу та змінити нашу державу на краще!

Кафедра теорії та практики управління КПІ імені Ігоря Сікорського готує управлінців нового типу, які  вміють вирішувати стратегічні завдання державних органів влади, підприємств, установ та організацій з урахуванням комплексу зовнішніх і внутрішніх факторів впливу та тенденцій розвитку в конкурентному середовищі, а також володіють технологіями електронного урядування.

[:en]

Dear entrants!

We invite you to study in specialty 281 “Public Administration!”

Specialty 281 “Public Administration” is simply created for those who want to become a new type of manager and to change our state for the better!

The Department of Theory and Practice of Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute prepares managers of a new type who are able to solve strategic tasks of state authorities, enterprises, institutions and organizations taking into account a complex of external and internal factors of influence and development trends in a competitive environment, as well as possessing e-governance technologies.