КПІ ім. Ігоря Сікорського здобув перше місце у номінації «Підготовка магістрів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування»

Підбито підсумки конкурсу «Кращі практики впровадження освітніх інновацій у системі професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад» у 2023 році. Конкурс, який проводиться Національним агентством України з питань державної служби за підтримки Програми Ради Європи «Посилення доброго демократичного врядування і стійкості в Україні».

КПІ ім. Ігоря Сікорського посів перше місце у номінації «Підготовка магістрів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування».

Авторами переможного проєкту є Яна Юріївна Цимбаленко, кандидат наук з державного управління, доцент, доцент кафедри теорії та практики управління та Ростислав Іванович Пашов, в.о. завідувача кафедри, кандидат філософських наук, старший викладач. Їх наукова та педагогічна діяльність є важливою складовою успіху наших проєктів.

КПІ ім. Ігоря Сікорського третій рік поспіль отримує призове місце у конкурсі, що свідчить про прагнення до інновацій та високі стандарти у навчанні.

Дякуємо Національному агентству України з питань державної служби за високу оцінку викладацької діяльності науково-педагогічних працівників кафедри теорії та практики управління нашого університету, ця перемога є для нас важливим стимулом для подальшого впровадження інновацій в освітній процес.