Тренінг «Які інструменти допомагають журналістам-розслідувачам викривати корупцію»

Вчора, 2 листопада о 15:00 журналіст Юрій Ніколов провів тренінг «Які інструменти допомагають журналістам-розслідувачам викривати корупцію» у рамках пілотування дисципліни «Антикорупція та доброчесність».

Юрій Ніколов, це той самий автор розслідування про яйця 🥚🥚 по 17 гривень!

До тренінгу було залучено студентів всіх закладів вищої освіти, що пілотують антикорупційну дисципліну.

Пан Юрій розповів про тривалу роботу, що велась та продовжує проводитись журналістами із дослідження публічних закупівель та тих зловживань, що виявляються.

Станом на сьогодні, за словами пана Юрія,  рівень зловживань в публічних публічних закупівлях є найменшим в періоді 9 років.

Проззоро є важливим інструментом у виявленні зловживань у публічних закупівлях. І це є важливим у розбудові доброчесності в країні.

Студенти КПІ були активними слухачами та із зацікавленістю приєднались до дискусії.